מהות המרכז ומטרותיו

קורסי הלימוד שלנו מגוונים וכוללים תחומים רוחניים רבים ותחומים משיקים, התומכים בלימוד הרוחני. שאיפתנו היא לכלול ולייצג את המסורות האוטנטיות השונות בעולמנו. הלימודים כוללים גם לימודי יוגה ואמנויות הגוף השונות, אמנות המדיטציה, שפות, שירה, ריקוד, ניהול, תזונה ואכילה נכונה וכל לימוד אחר שתורם לשפר את איכות חיים ומקדם בדרך הרוחנית.
מרכז רוחני ערבה (מוע"ר) משמש כמרכז רוחני בינלאומי, המהווה גשר לשלום אזורי ועולמי. המרכז פתוח לכל תלמיד מהארץ, מהמזרח התיכון ומהעולם כולו.
בשלב הבא אנו מתכננים להעתיק את מרכז רוחני ערבה למרכז הקבע Ehvam, שבו ייבנה גם מתחם ריטריטים מבודד, שיאפשר את התנאים הדרושים למתרגלים רוחניים רציניים, המוכנים להקדיש מחייהם לריטריט מדיטציה ארוך. מתרגלים אלה עתידים להשיג תמורות ותובנות רוחניות מעמיקים, שיאפשרו להם אחר כך לתרום לארץ ולעולם מתוך חזון ויכולת מרחיקי לכת.
הלימודים באים לטפח השקפת עולם של חוכמה והתייחסות חומלת, במטרה להיות מסוגלים להיטיב עם שכבות אוכלוסיה שונות, ולהכשיר תלמידים להיטיב עם שכבות אלו בהתאם לנדרש, על ידי רכישת ידע ופיתוח סגולות רוחניות נעלות, והקניית הכישורים הדרושים לממשן.
הלימודים במרכז ניתנים בחינם לכל תלמיד רציני.
הלימודים במרכז רוחני ערבה מתקיימים במתכונת של שלושה סמסטרים בשנה, בני כחמישה שבועות. מידי שבוע מתכנסים ללימודים במרכז כ-200 איש – תלמידים, בני משפחה, אורחים ומתנדבים.

עם השלמת מרכז הקבע, תתאפשר יציאה לריטריטים לתקופות של כמה ימים ועד כמה חודשים. בשטח מרכז הקבע יהיו בקתות אקולוגיות שמותאמות הן לתנאי המדבר והן לצרכים של מודטים שנכנסים לריטריט ממושך שיכול להמשך עד שלוש שנים.