מגזין קול הלב

קול הלב - כתב עת בנושא התפתחות אישית ומעורבות חברתית כדרך חיים.

כתב העת "קול הלב" מתמקד בשילוב של התפתחות אישית ומעורבות חברתית כדרך חיים, שנועדה לחולל שינוי הן בפרט והן בסביבתו. מטרתו היא להפיץ את הידע של הדרך הרוחנית השאוב ממסורות רוחניות עתיקות לקהלים חדשים ובכך - להרחיב את הפוטנציאל של הבאת שלום לאזור.
בכתב עת זה היינו רוצים להפגיש את קהל הקוראים עם פנים שונות של הלימוד והתרגול הרוחני, ובכך לתרום להשכנת שלום בין בני האדם מתוך פתיחות והערכה לכל דת ומסורת רוחנית אותנטית ולכל גזע ומין.
 
גליון 1 - "זרעים של שלום" – עוסק בזריעת זרעים של שלום מתוך אמונה שההתפתחות האישית שבאה עם התרגול הרוחני היא זו שבסופו של דבר תשכין שלום בליבנו, וכי זו הדרך הבטוחה והאולטימטיבית להביא שלום לאזורנו. השלום חייב תחילה להתפתח בתוך היחיד.

גליון 2 - "כוחה של חמלה" - עוסק בכוחה של החמלה במעגלי החיים השונים, ושופך אור על פעילותנו במרכז הרוחני בערבה. האימון שלנו בחמלה מתבטא בפעילויות של סיוע והתנדבות מחוץ לקהילה, בפעילויות משותפות עם שכנינו הפלשתינאים, באירוח אנשים מזרמים ומגוונים שונים, במעורבות חברתית בתחומים שונים וגולת הכותרת: הקמת מרכז רוחני לשלום שהולך וקורם עור גידים בימים אלה.

גליון 3 - "תפנית רוחנית" - תפנית היא אחת משלוש הדרכים העיקריות שחיוני לפתח בדרך הרוחנית. היא מהווה השראה למימוש הטוב ומעניקה משמעות עמוקה לחיים. בגליון מובאים בין שאר הכתבות, סיפורים אישיים על התפנית הרוחנית שהתחוללה בחיי חברים בקהילה, וכן סיפורה האישי של מורתנו לאמה דבורה הלה, על התפנית בחייה שהובילה אותה ללמוד לתרגל אצל מורים נבחרים ולהביא את הלימוד לארץ.

העיתון מופץ ללא תשלום, מתוך אמונה בדרך וביכולת של החזון להביא לשינוי אמיתי ולשלום.

בברכת קריאה מהנה,
עמותת שיטה וחוכמה


נשמח לשמוע את תגובתכם ושיתופיכם - info@voiceofheart.org.il

לקבלת עותק של הגליון ו/או עותקים לחלוקה, צרו קשר עם דפנה.
הצטרפו לדף הפייסבוק של קול הלב והשארו מעודכנים.
http://voiceofheart.org.il