"אשת הגנגס"

בסופ"ש הרביעי 23-24 לפברואר 2018 יתנו איליין ג'קסון וקית' אמונס את הלימוד "אשת הגנגס"

איליין ג'קסון (Elaine Jackson) היא תלמידה של הבודהיזם הטיבטי מאז שנת 1977. נמנית עם הקבוצה הראשונה של מייסדי מכון Vajrapani לתרבות החוכמה, מרכז של בודהיזם טיבטי הממוקם בהרי Santa Cruz שבקליפורניה. המרכז קשור ל-FPMT, ארגון לשימור מסורת המהיינה.
איליין למדה עם גדולי המאסטרים הטיבטיים של זמננו. ביניהם: ה"ק הדלאי לאמה, לאמה תובטן ישה, לאמה סונג רינפוצ'ה, לאמה זופה רינפוצ'ה ורבים אחרים. מידי שנה,  במשך 14 השנים האחרונות, יצאה לריטריט מבודד בן חודש ימים כדי להעמיק את תרגולה. באפריל 2014 השלימה ריטריט בן שלוש שנים, ביחד עם בן זוגה, קית' אמונס. 
בחייה ה"אזרחיים" איליין יסדה וניהלה במשך 19 שנים עסק לעיצוב גרפי והדפסה ב-Boulder Creek, סמוך למקום מגוריה. וכן שימשה כנשיאת הארגון המקומי למסחר, והייתה חברת וועד מנהל במספר עמותות.
היא גם שרתה כמנהלת הכללית של מכון Vajrapani במשך חמש וחצי שנים, ומסייעת עד היום בתפעולו השוטף. איליין הנה מורה מוסמכת מטעם FPMT ומאז יציאתה מן הריטריט הארוך היא ממשיכה ללמד ולתמוך בתרגולם של אחרים. יש לה שלושה ילדים ועשרה נכדים והיא חיה חיים שקטים, ללא חיבור לרשת החשמל, ביחד עם בן זוגה קית', בהרי סנטה קרוז.

קית' אמונס (Keith Emmons) הנו בוגר אוניברסיטת הרוורד, למד בודהיזם מאז שנת 1970. 
השלים את 18 הקורסים שלACI  ובשנת 2010 השלים את תכנית הלימודים הטנטרית של Diamond Mountain. בחייו ה'"אזרחיים" קית' חי בקרב קהילה של שוכנים בבתי הסירות של אלן ווטס במפרץ סן פרנציסקו, שם עיצב ובנה בית סירה אשר זכה בפרס של הקרן הלאומית לאמנות בארה"ב. עסק בנדל"ן בעמק הסיליקון, והיה מועמד לפרס בתחום זה בשנת 1983. 

קית' ובת זוגו הרוחנית איליין ג'קסון השלימו ריטריט בודהיסטי של שלוש שנים בביתם בהר סנטה קרוז בקליפורניה.
קית' הנו משורר ומאז השלמת הריטריט בשנת 2014 פרסם את ספר הביכורים שלו, Moondrifter Reverie, שנכתב בתקופה שבה חי על המים. כמו כן, כתב שירים אשר מבטאים את חוויותיו מן הלימוד הבודהיסטי ועבודה שכתב במהלך הריטריט הארוך: The Lady Sangmo Trilogy. בימים שישי ושבת 23-24/2/18 בשעות 10:30-12:30 באולם הגדול תתן איליין ג'קסון את הלימוד המיוחד "אשת הגנגס", עם תרגום חי לעברית של לאמה דבורה-הלה

זהו לימוד נדיר על מהמודרה, שניתן על ידי המהסידהה מאסטר טילופה, לתלמידו הנודע מאסטר נארופה. הלימוד כתוב בצורת שיר ואיליין תנחה אותנו במדיטציה על בתיו השונים. למשתתפים יינתן עותק של תרגום בכורה של הטקסט לעברית על ידי לאמה דבורה-הלה. בהמשך הלימוד תהיה אפשרות לשיחה ושאלות ותשובות עם בן זוגה של איליין, קית' אמונס.

להשתתפות בסדנה יש להרשם לאירוח במרכז רוחני ערבה.
למידע נוסף אודות האירוח וההרשמה לחצו כאן.