דיוויד סאי Yogabeats

סופ"ש שלישי 11-12 למאי 2018: נארח את דיוויד סאי לסדנת Yogabeats.


דייוויד סאי הנו יוגה מאסטר. דיוויד גילה את כוחה ומהותה של היוגה כאשר ריפא עצמו ממצב בריאותי קשה. מלמד יוגה למעלה מ-20 שנה בארץ ובעולם. בין מוריו הרבים נכללים איינגר, שנדור רמטה ואנג׳לה פארמר. מלמד בארץ באופן קבוע ופועל למען קידום השלום דרך היוגה. דרכו הייחודית נקראת יוגהביטס ומשלבת בין תנוחות היוגה לבין מוסיקת עולם עכשווית, עם דגש על הנאה ושמחת חיים. ללא גבולות ובלי מחסומים. גישה ייחודית ומיוחדת ליוגה!
 
את שיטת ה-Yogabeats פיתח סאי בהשפעות שונות. כשהתבונן בילדים, הבחין כי הם אינם מסוגלים להינעל על תנוחות היוגה המקובלות, אלא מתנועעים תוך כדי התנועה. שם עלתה השאלה – מיהו בעצם המורה?? התום התמימות והשמחה הפנימית מלווים את דרכו עד היום.
שילוב המוסיקה עלה כאשר סאי לימד יוגה בבוסניה, בזמן המלחמה. שם השתמש במוסיקה של ג'יימס בראון, על-מנת לא לשמוע את רעש הפגזים וההפצצות.
השיטה אספה מעריצים מכל העולם, בערים הגדולות, בקרב אוכלוסיות קשות ובאזורי קונפליקט, גם ברשות הפלסטינית.
פרויקט השלום בYogabeats: סאי מרחיב את תחומי הריפוי ביוגה, לריפוי חולי חברתי - בין החברה הישראלית לבין החברה הפלשתינאית. פרויקט ייחודי המשלב שתי קבוצות נשים ישראליות ופלשתינאיות, הרוקם עור וגידים בימים אלו.

בשבת 12/5/18 בין השעות 10:30-12:00 יעביר דיוויד סאי באולם הגדול סדנה - מסע שמאני עם Yogabeats: חיפוש עצמי עמוק אל המסתורין של עצמנו

האימון מתחיל בחימום עדין של הגוף, סאי משלב את תנוחות היוגה המקובלות, עם מוסיקת עולם ומוסיקה עכשוויות. ממשיכים באינטנסיביות של הנאה רצופה ומסיימים במדיטציות שונות. כל זאת עוטף סאי בקולו הרדיופוני. באמצעות מוסיקה סוחפת ו-"תנועות המיקרו" הגוף אינו ננעל בתנוחה. בכך הגוף מאפשר לשרירים ולזרימת הדם להגביר את הגמישות והחיוניות של תפקודם. תחושת קתרזיס בעיצומה.
ה-Yogabeats נוגעת בכל החושים הפיזיים, יוצרת חיוניות בגוף, איזון וגמישות. הדגש הוא על כייף, הנאה ושמחת חיים. בדיוק כמו הילדים – ללא גבולות, בלי מחסומים.

להשתתפות בסדנה יש להרשם לאירוח במרכז רוחני ערבה.
למידע נוסף אודות האירוח וההרשמה לחצו כאן.